17 lodowych medali w 14 dni !!!

 

Od minionej środy 14 lutego do niedzieli na jeziorze Niegocin rozgrywany był cykl głównych młodzieżowych imprez krajowych w żeglarstwie lodowym. 

Pierwsi zaczęli młodzi bojerowcy w klasie DN Junior i Ice Optimist. Giżyccy żeglarze nie byli zbyt gościnni dla przyjezdnych dominując Lodowego Optimista tak w konkurencji chłopców jak i dziewcząt. Mistrzem Polski został Mateusz Gigielewicz, drugim wicemistrzem Patryk Chełkowski. Joanna Fabisiak (4 open), Maria Konarzewska i Amelia Potejko zajęły całe podium w „damskiej” konkurencji.

W klasie DN srebro wywalczył Wojciech Klimaszewski co jest jego bardzo wielkim osiągnieciem. 

 Od piątku z kolei rywalizację zaczęli „deskarze” w klasie Windsurfingu Śnieżno-Lodowego. Tu także nasi zawodnicy zdominowali rywali.          W konkurencji Juniorów złoto zdobył  Michał Warzocha, który w konkurencji Open z Seniorami był trzeci; srebro przypadło zaś Jędrzejowi Citukowi. Kategoria Kobiet Juniorek  to srebro Marii Urban, brąz Martyny Nowickiej. Do tego Maja Cituk „dołożyła” srebrny medal w kategorii Młodziczek.

 W swoistym maratonie żeglarstwa lodowego zawodnicy MBSW/UKŻR Niegocin zdobyli łącznie 11 medali. Dodając do tego 6 medali mistrzostw świata i Europy można stwierdzić  że jesteśmy młodzieżową - lodową potęgą w Polsce !!!!!

 Zawodników do startu przygotowali: Barbara Ramotowska, Bogdan Dziekański, Marcin Panaś i Mirosław Ambroch.

start

PILNE! LASER ZEBRANIE - TEMAT: PLANY NA SEZON 2018

Witam

Zapraszam na zebranie rodziców i zawodników, które odbędzie się w czwartek 22.02 o godzinie 18 15 w MBSW.
Temat: plany startowe i logistyka wyjazdów.

Pozdrawiam

Laser Trening

Wtorek 17 00 zse

niedziela basen 11 15

Laser Trening

Wtorek 17 00 zse

sobota 11 30 zse

niedziela 11 15 basen

pozdrawiam

Laser Trening

Wtorek 17 00 zse

sobota 11 30 zse

niedziela 11 15 basen

pozdrawiam

CADET

Witam po feriach.

W tym tygodniu spotykamy się tradycyjnie na sali ZSEI

Wtorek 17.00

Środa 16.30

Zapraszam Trener

Bazo-Klub czyli Giżycka Grupa Regatowa druga w Polsce !!!!

foto Laser

Ministerstwo Sportu i Turystyki opublikowało klasyfikację sportu dzieci i młodzieży za rok 2017, na którą składały się wyniki z mistrzostw Polski - młodzieżowych, juniorów, juniorów młodszych i międzywojewódzkich mistrzostw młodzików.

Międzyszkolna Baza Sportów Wodnych – Uczniowski Klub Żeglarstwa Regatowego „Niegocin” zajął w rankingu klubów żeglarskich historyczne – 2 miejsce, gromadząc 174,5 punktów.

Pozwoliło to także zająć 147 miejsce na 3653 wszystkich klubów w kraju.

 Wyniki:

1.  SKŻ Sopot                            227,50 pkt.

2.  MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko   174,50                                                                                                                                  

3.  MKS Dwójka Warszawa            162,00                                                                                                                                  

4.  KS Baza Mrągowo                   152,00                                                                                                                                

5.  YKP Gdynia                            151,00                                                                                                                                  

6.  Gdański KŻ Gdańsk                  113,00                                                                                                                                  

7.  AZS OŚ. Poznań                     109,00                                                                                                                                  

8.  KS Spójnia Warszawa              108,50                                                                                                                              

9.  CHKŻ Chojnice                      104,00                                                                                                                                  

10. Olsztyński Klub Żeglarski        104,00

Na sukces zapracowali:

 Borkowska Hanna               1,00 pkt.                                                                                                                                        

 Cituk Jędrzej                     9,00                                                                                                                                              

 Cituk Lena                        2,00                                                                                                                                      

 Daniszewska  Magdalena     5,00                                                                                                                                    

 Dobosz Jan                       2,50                                                                                                                                      

 Dziąba Amelia                   14,00                                                                                                                                  

 Fabisiak Joanna                 9,00                                                                                                                                      

 Fedyk Martyna                  5,00                                                                                                                                              

 Fenko Daniil                      3,00                                                                                                                                          

 Fuk Jan                           1,00                                                                                                                                    

 Ignaciuk Szymon               5,00                                                                                                                                            

 Kamiński Jakub                  9,00                                                                                                                                  

 Karbownik Kacper              1,00                                                                                                                              

 Klimaszewski Wojciech        8,00                                                                                                                                          

 Kluk Jakub                        3,00                                                                                                                                  

 Konarzewska Maria             6,00                                                                                                                                      

 Konarzewski Stanisław        6,00                                                                                                                                      

 Kuszewski Paweł                1,50                                                                                                                                        

Ligęza Bartosz                   2,50                                                                                                                                        

Niezbecka Martyna             1,00                                                                                                                                        

Nowicka Martyna              11,00                                                                                                                                        

Potejko Amelia                   7,00                                                                                                                                      

Rogalska Julia                    8,00                                                                                                                                              

Sawicki Konstanty              7,00                                                                                                                                            

Siedlecki Mateusz               1,00                                                                                                                                              

 Skórnóg Magdalena             6,50                                                                                                                                        

Stemplewski  Kamil              1,00                                                                                                                                              

Szmit  Filip                        7,50                                                                                                                                                

Szukajt Kacper                   2,00                                                                                                                                  

Trajnowicz Tomasz             5,00                                                                                                                                              

Urban Maria                       9,00

….. i trenerzy: Mirosław Ambroch, Cezary Borkowski, Bogdan Dziekański, Tomasz Jaworski, Marcin Panaś i Barbara Ramotowska                       oraz  R O D Z I C E . ... i wszyscy, którzy wspierali działania w różnej formie........ w tym samorządy Powiatu Giżyckiego i Gminy Miejskiej Giżycko.....

FERIE C.D.

Witam,

W poniedziałek (29-01) spotykamy się na sali gimnastycznej o godz. 10.00

Dotyczy wszystkich grup optymist (A,B,C i D).

Pozdrawiam,

B.D.

Laser trening

Zajęcia od poniedziałku do piątku
Godz 10 00 sala zse
Niedziela basen godzina 11 15
Pozdrawiam