Giżycka Grupa Regatowa

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Giżycku

Zawiadomienie o Sprawozdawczym Walnym Zebraniu Członków UKŻR NIEGOCIN

dzwon

Zarząd Uczniowskiego Klubu Żeglarstwa Regatowego NIEGOCIN zwołuje Sprawozdawcze Walne Zebranie Członków.

Zebranie odbędzie się w sali konferencyjnej Portu EKOMARINA Giżycko w dniu 28.11.2018r. o godz. 19.00 (pierwszy termin).
Jeśli w podanym terminie i czasie nie zostanie osiągnięta obecność, co najmniej połowy ogólnej liczby uprawnionych członków Stowarzyszenia, Sprawozdawcze Wlane Zebranie Członków odbędzie się w tym samym dniu, tj. 28.11.2018r. o godz. 19:15.

Plan obrad
1. Rozpoczęcie obrad
2. Wybranie członków prezydium zebrania: przewodniczącego oraz sekretarza
3. Zatwierdzenie Sprawozdania Komisji Rewizyjnej za rok 2017
4. Zatwierdzenie Sprawozdania merytorycznego oraz Sprawozdania finansowego z działalności Klubu w roku 2017
5. Udzielenie absolutorium Członkom Zarządu Stowarzyszenia za 2017
6. Omówienie planowanych zmian w statucie klubu i podjęcie uchwały w tym zakresie
7. Wolne wnioski
8. Zakończenie zebrania

Zarząd Klubu

Zajęcia Cadet

Zajęcia grupy Cadet w tym tygodniu:

  • czwartek 15:30
  • sobota 11:00
  • niedziela 11:00

Podsumowanie "lodu" 2018

W sobotę o godz. 10.00 w Bazie zostaną wręczone wyróżnienia Floty Polskiej DN. 

Proszeni są o przybycie: W. Klimaszewski, J. Fabisiak, A. Potejko, M. Gigielewicz, J. Kamiński, M. Konarzewska, M. Stefaniuk.

Zapraszamy również wszystkich zawodników, rodziców i przyjaciół!

DN

Zajęcia grupy Cadet

Najbliższe zajęcia grupy Cadet:

  • czwartek 15:30
  • piątek 15:30
  • sobota 11:00
  • niedziela 11:00

Proszę na każde zajęcia mieć ze sobą obuwie i strój do biegania.

Najbliższe treningi grupy C

Mając na uwadze większą efektywność treningów na wodzie trener Grisza podzielił grupę C na:

C1 - i są to Zosia Kuszewska, Antosia Dziekańska, Nikodem Machejko, Piotr Kostrzewa, Karol Kostrzewa, Olek Zajączkowski i Kostek Rogalski

oraz grupa C2 - czyli pozostałe dzieci tj. Marek, obie Maje, Nikodem, Weronika, Staś i Krzyś ...
Ponieważ pogoda nam sprzyja oczywiście kontynuujemy żeglowanie
- terminarz zajęć, po uwzględnieniu prognoz pogodowych na ten tydzień, wygląda następująco:

czwartek godz. 15.30 - C2
piątek godz. 15.30 - C1
sobota godz. godz. 10.00 - C1
niedziela godz. 10.00 - C2 
grupa B - sobota, niedziela godz. 13.00

pomyślnych wiatrów:-)

2

Drodzy Trenerzy!

bukiet-niebieskie-margaretki

Dla naszego pokolenia dzisiejszy dzień pozostanie na zawsze po prostu Dniem Nauczyciela, to świetna okazja by Wam - Trenerom dzieci i młodzieży, zawodników  Giżyckiej Grupy Regatowej, Trenerom Klubowym i Kadrowym serdecznie podziękować! Spędzacie z naszymi dziećmi mnóstwo czasu, uczycie ich nie tylko świetnego żeglowania ... ale i życia, jesteście dla nich mentorami oraz pielęgniarkami, kierowcami, kucharzami ... Jesteście dla nich ważni, ale i oni są ważni dla Was.
Za to Wam serdecznie dziękujemy!
Życzymy Wam wiele radości i zdrowia, satysfakcji oraz samych pogodnych chwil i pomyślnych wiatrów na wodzie i lądzie!

Zarząd i Rodzice Giżyckiej Grupy Regatowej

Zajęcia gr. D

Witam,

zajęcia najmłodszych adeptów żeglarstwa odbędą się:

Środa (17.10) i czwartek (18.10) w godz. 15.30 - 17.45.

W związku z wyjazdem regatowym, w tym tygodniu zajęć nie ma.

Pozdrawiam.

Zajęcia Cadet

Zajęcia grupy Cadet odbędą się w sobotę i niedzielę o godzinie 13:00 pod okiem trenera Griszy.

Finał Pucharu Polski Klasy Laser!

43171505_2238475629560564_5442764689874354176_n

Oj, działo się w miniony weekend na Niegocinie i w porcie Ekomarina Giżycko, oj działo!!

Trzy dni pięknych żeglarskich warunków, komplet wyścigów i ponad 130 zawodników klasy Laser z całej Polski - do tego świetne wyniki giżyckich Laserowców :-)

W klasie Laser 4.7 mężczyzn:

Tomek Trajnowicz - 5 

Konrad Dziąba - 28

Jakub Kluk - 31

Kamil Stemplewski - 43

Dla Kuby i Kamila to pierwszy start w nowej klasie - w całym tegorocznym sezonie walczyli jeszcze w klasie Optimist!

W klasie Laser 4.7 kobiet:

Amelia Dziąba - 7 

Gabriela Jakończuk - 23

W klasie Laser Radial mężczyzn:

Konstanty Sawicki - 3!

Daniil Fenko - 9

Mateusz Siedlecki - 10 (5 do lat 17!)

Bartosz Guz - 18

Filip Zajączkowski - 21 (12 do lat 17)

Hubert Maczyszyn - 24 (15 do lat 17)

W klasie Laser Radial kobiet Julia Rogalska wywalczyła drugie miejsce i wygrała klasyfikację kobiet do lat 17!

W klasie Laser Standard regaty wygrał Stach Klimaszewski a jego brat Wojciech zajął miejsce drugie i zwyciężył w klasyfikacji juniorów!

Giżyckie regaty były ostatnią imprezą sezonu zaliczaną do Pucharu Polski Klasy Laser - jednocześnie odbyła się uroczystość podsumowania tegorocznego rankingu Pucharu Polski we wszystkich laserowych klasach. Na podium wielokrotnie stawali zawodnicy Giżyckiej Grupy Regatowej:

- w klasie Laser Radial mężczyzn do lat 17 zwyciężył Konstanty Sawicki a Mateusz Siedlecki zajął wysokie 6 miejsce,

- w klasie Laser Radial kobiet do lat 17 zwyciężyła Julia Rogalska!

- w klasie Laser Standard ranking wygrał Wojciech Klimaszewski (zarówno do lat 20 jak i w klasyfikacji seniorów) a Stanisław Klimaszewski w klasyfikacji seniorów zajął miejsce drugie,

- w klasie Laser 4.7 mężczyzn do lat 17 na wysokim 5 miejscu uplasował się Tomasz Trajnowicz, wśród kobiet w tej klasie i klasyfikacji pierwszą dziesiątkę zamknęła Amelia Dziąba :-)

Finał Pucharu Polski w klasie Laser wsparli:

Miasto Giżycko

oraz
MONA-KONTRA
Hurtownia Boharewicz
MAZURSKIE SĘKACZE
SYSTEM-K
ŻAGLOWNIA PANAŚ
TAWERNA MARINA
INVESTA
GERTIS
POL-Krusz
RAVITAL Centrum Masażu
FROSTA
AZS WILKASY
Dziękujemy!!

Serdecznie, bardzo serdecznie dziękujemy również:
- zespołowi sędziowskiemu i zespołowi protestowemu - pracować z Wami to sama przyjemność!
- chłopakom ustawiającym trasę - jesteście super!
- firmie UPWIND za niezawodność
- załodze EKOMARINY za życzliwość i niewyobrażalną cierpliwość
- Polskiemu Stowarzyszeniu Klasy Laser za absolutnie bezproblemową współpracę
- Mariuszowi Rogalskiemu za nieocenioną gastronomiczną logistykę 
- Mariuszowi Kluk za piękne fotorelacje
- członkom miejscowego Klubu Oszalałych Rodziców - za to, że zawsze można na Was liczyć 

oraz wszystkim uczestnikom regat za wspaniałą żeglarską atmosferę!! 

43183238_2240355459372581_6642781309745758208_n
42956006_2238477672893693_8662264083237568512_n
43065866_2238480039560123_7612884550691061760_n
43078530_2238481862893274_2128256552589590528_n
43131635_2240353082706152_4148828860500148224_n
43143962_2240363016038492_6709563021791854592_n
43180706_2241728175901976_7968017726901846016_n
43382046_2241734862567974_9083551219074465792_n
43331142_2241728049235322_3030748152073289728_n
43148281_2238476716227122_3136418731400364032_n
43235550_2241729029235224_3612486298197032960_n
43225772_2240361486038645_7729988861241065472_n
43199577_2242996919108435_8018598538839588864_n
43237178_2242996802441780_1023750990244872192_n
43241520_2242996642441796_2882737686357999616_n
43242506_2242997425775051_1230782591599116288_n
43253623_2242997275775066_2505681523894648832_n
43310165_2242996729108454_8006893262604337152_n
43406063_2242995122441948_5878412512721895424_n
43431449_2242996122441848_470770124069011456_n

TRENINGI GR. B, C.

TRENINGI GR. B, C /11-14.10/