Żeglarskie atrakcje w Giżycku

W dniach od 12 do 22 lipca w Giżycku odbędzie się Giżycki Tydzień Żeglarski oraz piknik i regaty NIVEA Błękitne Żagle. Szykuje się mnóstwo atrakcji, które uprzyjemnią wypoczynek mieszkańcom i turystom mazurskich jezior. Honorowy Patronat nad imprezą objęła Pani Burmistrz Giżycka – Jolanta Piotrowska. Organizatorzy: Urząd Miejski w Giżycku, NIVEA Błękitne Żagle oraz miesięcznik „Żagle”.

To znowu ja - Ika

Dzisiaj odczytałam maila i się cieszę. Trochę się dziś wystraszyłam bo mocno wiało ale się przyzwyczaiłam i było bardzo fajnie, aby tak dalej. Zapraszam innych do uczestnictwa w programie Nivea bo jest naprawdę super, można się wyszaleć że hej ! aż ręce bolą ale to nic ...

moja opinia

Jestem bardzo zadowolona z pływania i lubię kiedy moja pani z nami pływa jest super ale lepiej gdy nie za mocno wieje przynajmniej na razie- do jutra !

Przepisy regatowe

Quiz dla wszystkich, aby sprawdzić swoje wiadomości z zakresu Przepisów Żeglarstwa Regatowego a także języka angielskiego:

http://game.finckh.net/indexe.htm

Życzę miłej zabawy:-)

Regaty o Puchar Króla Sielaw

30 czerwca, z okazji Dni Mikołajek odbyły się Regaty o Puchar Króla Sielaw.
Do wzięcia udziału w tej imprezie zaproszono m.in. zawodników UKŻR z Giżycka. Skorzystaliśmy więc z szansy do towarzyskiej rywalizacji i przy okazji „zgarnęliśmy” najcenniejsze trofea :)

Nivea Błękitne Żagle w Iławie

Artykuł prasowy

Mikołajki (30 czerwca 2007)

30 czerwca - regaty w Mikołajkach.

Błękitna Iława po raz czwarty

23 i 24 czerwca w Iławie, na Małym Jezioraku spotkało się 115 zawodników z 13 uczniowskich klubów sportowych objętych Programem NIVEA Błękitne Żagle. W ciągu dwóch dni rozegrano 6 wyścigów.
Najwyższe laury trafiły do 10-letniej Karoliny Sołtaniuk z UKŻR Niegocin.

Optymiści z Giżycka zwyciężyli w Iławie

Pierwszy weekend wakacji najmłodsi optymistyczni żeglarze zjechali do Iławy. Giżycko reprezentowały aż dwa kluby UKŻR Niegocin (8 zawodników) i UKS Mustang (10 zawodników).