Zaproszenie na regaty w ALMATURZE

ZAWIADOMIENIE O REGATACH:

X REGATY ŻEGLARSKIE
PUCHAR UKS „MUSTANG”
klasa OPTIMIST UKS, CADET
DESKA Z ŻAGLEM UKS, BIC Techno

Giżyckie Mistrzostwa Uczniowskich Klubów Sportowych ( 14-15.09.2007 )

Pięćdziesięciu pięciu młodych żeglarzy wystartowało w Giżyckich Mistrzostwach Uczniowskich Klubów Sportowych. W piątek przy pięknej słonecznej pogodzie rozegrano trzy wyścigi, w sobotę Neptun pokazał swoje nieograniczone możliwości i wiatr wiejący z siłą 6 a nawet 7 B nie pozwolił przeprowadzić żadnego wyścigu. Sędzia Główny Marcin Panaś był nieugięty na prośby największych twardzieli ( czyli laserowców i deskarzy ).

Zaproszenie do Węgorzewa !

Węgorzewskie Towarzystwo Regatowe serdecznie zaprasza zawodników klasy Optymist ( open ) na regaty ( kończące tegoroczny sezon ) w sobotę 22.09.07 r. - camping Rusałka nad j. Święcajty - otwarcie regat godz. 11.00

Uwaga Zarząd Klubu !

W najbliższy poniedziałek 17.09.07 r. o godz. 19.00 zapraszam wszystkich członków Zarządu UKŻR "NIEGOCIN" na posiedzenie - obecność obowiązkowa.

Alicja Klimaszewska

Optymistyczne treningi :-)

Ahoj, sezon jeszcze się nie skończył !

Regaty w Giżycku

14-15 września były regaty w Giżycku. Przeprowadzono 3 wyścigi, ponieważ drugiego dnia za mocno wiało. Dochodziło nawet to 6,5 B. W pierwszy dzień pani Alicja Klimaszewska częstowała nas pysznymi pączkami. W sobotę natomiast klub zamówił pizze w restauracji ,,Mariza". Byłą bardzo pyszna. Zakończenie poszło szybko i sprawnie. Zwycięzcy dostali medale, dyplomy i nagrody w reklamówkach. Pani Alicja wręczyła mi i Monice talony na żagiel JJ Classic. Ja, Lidia, Maciek, Karol, Julka, Janek, Michał z WTR i Filip Szmit zafudowaliśmy nagrodę pocieszenia dla ostatniej osoby z UKS - to były kasztany. Wszyscy dobrze sie bawili.


PoZdraWiam
Kara POL 1027

Gazeta Giżycka o mienionym weekendzie 10.09.2008 r.

Artykuł z gazety

Ważne ! Grupa NIVEA !

W sobotę 15.09.07 r. o godz. 9.30 proszę o obowiązkowe przybycie do siedziby MBSW rodziców dzieci należących do grupy NIVEA ( z planami lekcji swoich pociech )
- w przypadku nieobecności rodzica dziecko zostanie skreślone z listy zawodników!

Monika Makowczenko w Złocieńcu piąta !

Na zakończonych dzisiaj ( tj. 9.09.07 r. ) w Złocieńcu Mistrzostwach NSKO
do lat 11 nasza reprezentantka - dziesięcioletnia Monika Makowczenko zajęła bardzo wysoką piątą pozycję - do medalowego trzeciego miejsca zabrakło jedynie trzech punktów !
Moniko, gratulujemy kolejnego sukcesu !

Zapraszamy na regaty !

W dniach 14-15 września 2007 r. zapraszamy na Giżyckie Mistrzostwa UKS