Mistrzostawa Bazy Mrągowo

Mistrzostwa "Bazy" Mrągowo
11-700 Mrągowo ul. Nadbrzeżna 4

ZAWIADOMIENIE O REGATACH

Sympatycznie w Węgorzewie ( 22.09.07 ) ... czyli sentymentalne pożeganie Admina z optymistem

pobrano z www.optymist.sails.pl

W dniu 22.09.2007 r. odbyły się w Węgorzewie na jeziorze Święcajty VII Regaty o „PUCHAR BURMISTRZA WĘGORZEWA”. Zostały one zorganizowane przez Węgorzewskie Towarzystwo Regatowe pod patronatem Urzędu Miasta i Gminy Węgorzewo.

Ogłoszenie dla "Błękitnych"

W najbliższe dwie soboty ( 29.09 oraz 6.10 ) z uwagi na wyjazdy regatowe do Augustowa i Mrągowa nie odbędą się zajęcia dla najmłodszej "błękitnej" grupy.

Uwaga Laserowcy !

Wszystkich zainteresowanych udziałem w Mistrzostwach Bazy Mrągowo w terminie 5-7.10.07 w klasie Laser 4.7 proszę o kontakt z trenerem Marcinem Panasiem. Ekipa ( w postaci pięciu zawodników ) startująca w Mrągowie zostanie wyłoniona w wyniku eliminacji. Termin eliminacji to 28-29.09.07.

Zaproszenie na regaty w ALMATURZE

ZAWIADOMIENIE O REGATACH:

X REGATY ŻEGLARSKIE
PUCHAR UKS „MUSTANG”
klasa OPTIMIST UKS, CADET
DESKA Z ŻAGLEM UKS, BIC Techno

Giżyckie Mistrzostwa Uczniowskich Klubów Sportowych ( 14-15.09.2007 )

Pięćdziesięciu pięciu młodych żeglarzy wystartowało w Giżyckich Mistrzostwach Uczniowskich Klubów Sportowych. W piątek przy pięknej słonecznej pogodzie rozegrano trzy wyścigi, w sobotę Neptun pokazał swoje nieograniczone możliwości i wiatr wiejący z siłą 6 a nawet 7 B nie pozwolił przeprowadzić żadnego wyścigu. Sędzia Główny Marcin Panaś był nieugięty na prośby największych twardzieli ( czyli laserowców i deskarzy ).

Zaproszenie do Węgorzewa !

Węgorzewskie Towarzystwo Regatowe serdecznie zaprasza zawodników klasy Optymist ( open ) na regaty ( kończące tegoroczny sezon ) w sobotę 22.09.07 r. - camping Rusałka nad j. Święcajty - otwarcie regat godz. 11.00

Uwaga Zarząd Klubu !

W najbliższy poniedziałek 17.09.07 r. o godz. 19.00 zapraszam wszystkich członków Zarządu UKŻR "NIEGOCIN" na posiedzenie - obecność obowiązkowa.

Alicja Klimaszewska

Optymistyczne treningi :-)

Ahoj, sezon jeszcze się nie skończył !

Regaty w Giżycku

14-15 września były regaty w Giżycku. Przeprowadzono 3 wyścigi, ponieważ drugiego dnia za mocno wiało. Dochodziło nawet to 6,5 B. W pierwszy dzień pani Alicja Klimaszewska częstowała nas pysznymi pączkami. W sobotę natomiast klub zamówił pizze w restauracji ,,Mariza". Byłą bardzo pyszna. Zakończenie poszło szybko i sprawnie. Zwycięzcy dostali medale, dyplomy i nagrody w reklamówkach. Pani Alicja wręczyła mi i Monice talony na żagiel JJ Classic. Ja, Lidia, Maciek, Karol, Julka, Janek, Michał z WTR i Filip Szmit zafudowaliśmy nagrodę pocieszenia dla ostatniej osoby z UKS - to były kasztany. Wszyscy dobrze sie bawili.


PoZdraWiam
Kara POL 1027