Giżycka Grupa Regatowa

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Giżycku

Optymistkarze uwaga !

W piątek 26.10 z uwagi na niedyspozycję Pani Trener zajęć nie będzie ale w sobotę 27.10 o godz. 10.00 prosimy by wszystkie dzieci ( z obu grup - maluchy również ) zgłosiły się na Bazę - odbędzie się porządkowanie sprzętu przed zimą !

Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego - Gazeta Giżycka

Skan z gazety

Uwaga ! Pakowanie sprzętu na regaty w Mrągowie !

Z uwagi na dużą ilość chętnych na wyjazd do Mrągowa bardzo proszę rodziców, którzy planują pojechać tam razem z dziećmi, o pomoc w transporcie sprzętu. Jeżeli jest to możliwe to proszę przynajmniej o zabranie sprzętu swojej pociechy np. na dach auta.
Pozostałe osoby, które będą korzystały z bazowego transportu ( czyli niezawodnego merolka ... ), proszę o kontakt z trenerem Marcinem Panasiem. Pakowanie sprzętu w czwartek od godz. 15.00.
Przypominam również o wyposażeniu dzieci w wymagane dokumenty i wpisowe ( kwoty jak w zawiadomieniu - poniżej ).
Powodzenia ! Alicja Klimaszewska

Regaty w Augustowie

Pakowanie sprzętu grupy OPP na wyjazd do Augustowa- piątek godzina 15.30

Mistrzostawa Bazy Mrągowo

Mistrzostwa "Bazy" Mrągowo
11-700 Mrągowo ul. Nadbrzeżna 4

ZAWIADOMIENIE O REGATACH

Sympatycznie w Węgorzewie ( 22.09.07 ) ... czyli sentymentalne pożeganie Admina z optymistem

pobrano z www.optymist.sails.pl

W dniu 22.09.2007 r. odbyły się w Węgorzewie na jeziorze Święcajty VII Regaty o „PUCHAR BURMISTRZA WĘGORZEWA”. Zostały one zorganizowane przez Węgorzewskie Towarzystwo Regatowe pod patronatem Urzędu Miasta i Gminy Węgorzewo.

Ogłoszenie dla "Błękitnych"

W najbliższe dwie soboty ( 29.09 oraz 6.10 ) z uwagi na wyjazdy regatowe do Augustowa i Mrągowa nie odbędą się zajęcia dla najmłodszej "błękitnej" grupy.

Uwaga Laserowcy !

Wszystkich zainteresowanych udziałem w Mistrzostwach Bazy Mrągowo w terminie 5-7.10.07 w klasie Laser 4.7 proszę o kontakt z trenerem Marcinem Panasiem. Ekipa ( w postaci pięciu zawodników ) startująca w Mrągowie zostanie wyłoniona w wyniku eliminacji. Termin eliminacji to 28-29.09.07.