MP w Szczecienie - deska UKS

Relacja Adama z MP w klasie deska UKS (Szczecin)

Mistrzostwa Okręgu w klasie Optymist

Tylko dwóch naszych zawodników Artek Danilewicz i Staś Klimaszewski pojechało bladym świtem w sobotę do Iławy, by tam na Jezioraku wziąć udział w Mistrzostwach Okręgu Warmińsko - Mazurskiego w klasie Optymist.

Pomarańczowe Regaty w Siemianach

Prawdziwą pogodową huśtawkę mieli zawodnicy startujący w tegorocznych Pomarańczowych Mistrzostwach gr. B w Siemianach k. Iławy.

Kolejne sukcesy dziewcząt !

Ponownie doszły nas świetne wiadomości z Charzykowa !

Mistrzostwa w Charzykowym

Rewelacyjnie poradziły sobie nasze klubowe "optymistyczne" zawodniczki Wiktoria Szmit i Monika Makowczenko w rozegranych w dniach 25-27.08.06 w Charzykowym Mistrzostwach NSKO do lat 13 !

Piknik w Pluskach w Gazecie Giżyckiej

Z BIS Polskim Radiem na fali

Wiele emocji i zacięta walka do ostatnich metrów towarzyszyła w Giżycku młodym żeglarzom w ostatnią sobotę - 26 sierpnia.
A było o co walczyć !

OOM Puck 2006

W ostatni weekend odbyła się na wodach Zatoki Gdańskiej w Pucku Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży. Do udziału w tej imprezie w klasie optymist zakwalifikowało się czterech naszych zawodników ...

Zapraszamy na regaty z Radiem Bis

Zawiadomienie

Mistrzostwa NSKO do lat 11 - Pluski 2006

W dniach od 10 do 13 sierpnia 2006 r. najmłodsi żeglarze w wieku do lat 11 walczyli o Mistrzostwo NSKO. Regaty odbyły się w malowniczej warmińskiej miejscowości Pluski gm. Stawiguda. Imprezę zorganizował jedyny w Polsce Parafialny Klub Żeglarski. Czytaj więcej ...