Mistrzostwa Bazy Mragowo(14.10.)

Po pierwszym dniu zmagań z tego co wiem nie udało się rozegrać biegów w klasie optymist cadet.W klasie windsurfing UKS rozegrano 2 biegi było dosyć zimno!! Oto wyniki dwoch zawodniów:

Adam Łożyński zajmuje 2 miesjce (2m:2m)

Rafał Nowicki zajmuje 4 lokate na remisie(6m:3m)

Mistrzostwa w Piszu - Gazeta Giżycka 09.10.2006

Nivea Błękitne Żagle w Nieporęcie - Gazeta Giżycka

Mistrzostwa Okręgu Warmińsko-Mazurskiego w klasie Optymist w Iławie - Gazeta Giżycka

Mistrzostwa Warmińsko-Mazurskiego Okręgu PZŻ w klasie Cadet w Piszu - Gazeta Giżycka

Mistrzostwa Bazy Pisz

W Piszu, w dniu 30 września 2006 r. odbyły się Mistrzostwa Bazy. Startowały cadety i optymistki, razem ok. 40 osób, w tym 19 optyków. W gr. B było 8 zawodników i 11 w UKS.

Mistrzostwa MBSW GIŻYCKO

Oj, brakowało wiatru na Niegocinie dla 58 zawodników startujących w tegorocznych Mistrzostwach MBSW Giżycko. Były to jednocześnie Mistrzostwa Uczniowskich Klubów Sportowych.

Międzynarodowe Mistrzostwa NSKO Kamień Pomorski 2006

Dużym sukcesem dla Stasia Klimaszewskiego były tegoroczne Międzynarodowe Mistrzostwa NSKO, które w niedzielę zakończyły się w Kamieniu Pomorskim. Na starcie zameldowało się 146 najlepszych zawodników z dziewięciu krajów Europy, w tym mistrzowie Niemiec, Szwecji, Francji, Szwajcarii, Belgii, Ukrainy, Finlandii, Czech i oczywiście Polski.

Optymiści na kadetach czyli Puchar Jesieni w Olsztynie

Jeszcze parę tygodni temu pływali w klasie Optymist a już "skubią" starszych i bardziej doświadczonych kadeciarzy - Krzyś Małecki i Kuba Tunkiewicz tworząc udany duet wystartowali w tegorocznej edycji Pucharu Jesieni w Olsztynie.