Giżycka Grupa Regatowa

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Giżycku

moja opinia

Jestem bardzo zadowolona z pływania i lubię kiedy moja pani z nami pływa jest super ale lepiej gdy nie za mocno wieje przynajmniej na razie- do jutra !

Przepisy regatowe

Quiz dla wszystkich, aby sprawdzić swoje wiadomości z zakresu Przepisów Żeglarstwa Regatowego a także języka angielskiego:

http://game.finckh.net/indexe.htm

Życzę miłej zabawy:-)

Regaty o Puchar Króla Sielaw

30 czerwca, z okazji Dni Mikołajek odbyły się Regaty o Puchar Króla Sielaw.
Do wzięcia udziału w tej imprezie zaproszono m.in. zawodników UKŻR z Giżycka. Skorzystaliśmy więc z szansy do towarzyskiej rywalizacji i przy okazji „zgarnęliśmy” najcenniejsze trofea :)

Nivea Błękitne Żagle w Iławie

Artykuł prasowy

Mikołajki (30 czerwca 2007)

30 czerwca - regaty w Mikołajkach.

Błękitna Iława po raz czwarty

23 i 24 czerwca w Iławie, na Małym Jezioraku spotkało się 115 zawodników z 13 uczniowskich klubów sportowych objętych Programem NIVEA Błękitne Żagle. W ciągu dwóch dni rozegrano 6 wyścigów.
Najwyższe laury trafiły do 10-letniej Karoliny Sołtaniuk z UKŻR Niegocin.

Optymiści z Giżycka zwyciężyli w Iławie

Pierwszy weekend wakacji najmłodsi optymistyczni żeglarze zjechali do Iławy. Giżycko reprezentowały aż dwa kluby UKŻR Niegocin (8 zawodników) i UKS Mustang (10 zawodników).

Niezwykle skromna relacja Ani Żelaznej z regat w Piszu ( 23-24.06.07 ) Gratulujemy sukcesu !

Regaty były bardzo fajne. Przez dwa dni rozegrano 5 planowanych wyścigow ( wszystkie wygrałam). Pogoda była rożna. Raz padał deszcz, a za chwilę świeciło słonce. Wiatru nie było zbyt duzo, ale i nie było kompletnej flauty. Wiało około 2. Na zakończenie czekaliśmy godzine, ale opłacało się. Dostałam dwa puchary, dyplom i nagrody rzeczowe. Uważam te regaty za udane.
Pozdrawiam Ania

Gazeta Giżycka o regatach w Kiekrzu i nie tylko

Artykuł z gazety