Giżycka Grupa Regatowa

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Giżycku

Międzynarodowe Mistrzostwa NSKO Kamień Pomorski 2006

Dużym sukcesem dla Stasia Klimaszewskiego były tegoroczne Międzynarodowe Mistrzostwa NSKO, które w niedzielę zakończyły się w Kamieniu Pomorskim. Na starcie zameldowało się 146 najlepszych zawodników z dziewięciu krajów Europy, w tym mistrzowie Niemiec, Szwecji, Francji, Szwajcarii, Belgii, Ukrainy, Finlandii, Czech i oczywiście Polski.

Optymiści na kadetach czyli Puchar Jesieni w Olsztynie

Jeszcze parę tygodni temu pływali w klasie Optymist a już "skubią" starszych i bardziej doświadczonych kadeciarzy - Krzyś Małecki i Kuba Tunkiewicz tworząc udany duet wystartowali w tegorocznej edycji Pucharu Jesieni w Olsztynie.

Zawiadomienie o regatach - Giżyckie Mistrzostwa UKS Mistrzostwa Bazy w Giżycku

Giżyckie Mistrzostwa
Uczniowskich Klubów Sportowych
Mistrzostwa "Bazy" w Giżycku
kl. Optymist, Cadet, Windsurfing UKS
Giżycko, 22-23.09.2006 r.

1. Organizator:
- Uczniowski Klub Sportów Wodnych w Giżycku
- Uczniowski Klub Żeglarstwa Regatowego "NIEGOCIN"
- Międzyszkolna Baza Sportów Wodnych w Giżycku

2. Przepisy:
Regaty zostaną przeprowadzone zgodnie z Przepisami Regatowymi Żeglarstwa 2005-2008, Informatorem PZŻ i Instrukcją Żeglugi.

Fantastyczne starty błękitnych dziewczynek na Zalewie Zegrzyńskim !

W miniony weekend odbyły sie na Zalewie Zegrzyńskim ostatnie w tym sezonie regaty Nivea Błękitne Żagle. Wśród 163 startujących zawodników nasze dziewczynki pokazały najwyższą klasę !!!!

Karolina o Błękitnym Zalewie Zegrzyńskim

W miniony wekend odbyły się Regaty Nivea Błękitne Żagle na Zalewie Zegrzyńskim. Były dla mnie bardzo udane, bo po raz pierwszy udało mi się zająć I miejsce z dziewczyn !

MP w Szczecienie - deska UKS

Relacja Adama z MP w klasie deska UKS (Szczecin)

Mistrzostwa Okręgu w klasie Optymist

Tylko dwóch naszych zawodników Artek Danilewicz i Staś Klimaszewski pojechało bladym świtem w sobotę do Iławy, by tam na Jezioraku wziąć udział w Mistrzostwach Okręgu Warmińsko - Mazurskiego w klasie Optymist.

Pomarańczowe Regaty w Siemianach

Prawdziwą pogodową huśtawkę mieli zawodnicy startujący w tegorocznych Pomarańczowych Mistrzostwach gr. B w Siemianach k. Iławy.

Kolejne sukcesy dziewcząt !

Ponownie doszły nas świetne wiadomości z Charzykowa !

Mistrzostwa w Charzykowym

Rewelacyjnie poradziły sobie nasze klubowe "optymistyczne" zawodniczki Wiktoria Szmit i Monika Makowczenko w rozegranych w dniach 25-27.08.06 w Charzykowym Mistrzostwach NSKO do lat 13 !