Giżycka Grupa Regatowa

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Giżycku

Zajęcia gr.D

Witam,

zajęcia w sobotę od 11.00 - 13.30.

Pozdrawiam,

B.

Zajęcia Cadet i 420

Spotykamy się w sobotę o godzinie 11:00 w Bazie skąd udajemy się na trening funkcjonalny do boxu One World (proszę zabrać strój i obuwie na zmianę). Po treningu wracamy do bazy i robimy porządki ze sprzętem.
Zajęcia crossfitowe będą odbywać się co sobotę (koszt 50 zł/miesięcznie)
W niedzielę zajęcia na basenie, wejście 11:15-12:25 (również zajęcia cotygodniowe, koszt w zależności od ilości chętnych), po basenie udajemy się do ekomariny posadzić drzewo, a następnie przemieszczamy się do Parku Rogera gdzie wystartujemy w Biegu dla Niepodległej (proszę, abyście podczas biegu mieli na głowach czapki GGR :-).

Żeglarze dla Niepodległej!

37

Ahoj, Żeglarze i Przyjaciele!
W niedzielę 11 listopada czyli w 100 rocznicę urodzin Niepodległej Polski o godz. 13.15 w porcie Ekomarina Giżycko posadzimy Dąb Żeglarzy.
Jako uosobienie siły, długowieczności i nieprzemijającej pamięci z pewnością będzie on świadkiem wielu pięknych wodniackich imprez rozgrywanych na jeziorze Niegocin a w cieniu jego korony chronić się będą kolejne żeglarskie pokolenia. W dniach od czwartku do soboty tj. 8-10.11 na Bazie można (a nawet trzeba) podpisać się na specjalnym piśmie, które odpowiednio zabezpieczone zostanie zakopane w korzeniach drzewa.
Zapraszamy serdecznie wszystkich Żeglarzy i Przyjaciół!
Zawodnicy Giżyckiej Grupy Regatowej wystartują również w tym dniu w Biegu dla Niepodległej - start o godz. 13.30 z Parku Rogera Goemaere’a przy ul. Moniuszki, więc będzie trzeba szybko przemieścić się z portu :-)
Spotykamy się w niedzielę o godz. 12.30 na Bazie!

Laser zebranie

Zapraszam rodziców na zebranie w najblizsza sobotę na godzine 16 00
Pozdrawiam

Zajęcia Cadet

Zajęcia gr. Cadet:

  • piątek 11:00
  • sobota 11:00
  • niedziela 11:00

Zawiadomienie o Sprawozdawczym Walnym Zebraniu Członków UKŻR NIEGOCIN

dzwon

Zarząd Uczniowskiego Klubu Żeglarstwa Regatowego NIEGOCIN zwołuje Sprawozdawcze Walne Zebranie Członków.

Zebranie odbędzie się w sali konferencyjnej Portu EKOMARINA Giżycko w dniu 28.11.2018r. o godz. 19.00 (pierwszy termin).
Jeśli w podanym terminie i czasie nie zostanie osiągnięta obecność, co najmniej połowy ogólnej liczby uprawnionych członków Stowarzyszenia, Sprawozdawcze Wlane Zebranie Członków odbędzie się w tym samym dniu, tj. 28.11.2018r. o godz. 19:15.

Plan obrad
1. Rozpoczęcie obrad
2. Wybranie członków prezydium zebrania: przewodniczącego oraz sekretarza
3. Zatwierdzenie Sprawozdania Komisji Rewizyjnej za rok 2017
4. Zatwierdzenie Sprawozdania merytorycznego oraz Sprawozdania finansowego z działalności Klubu w roku 2017
5. Udzielenie absolutorium Członkom Zarządu Stowarzyszenia za 2017
6. Omówienie planowanych zmian w statucie klubu i podjęcie uchwały w tym zakresie
7. Wolne wnioski
8. Zakończenie zebrania

Zarząd Klubu

Zajęcia Cadet

Zajęcia grupy Cadet w tym tygodniu:

  • czwartek 15:30
  • sobota 11:00
  • niedziela 11:00

Podsumowanie "lodu" 2018

W sobotę o godz. 10.00 w Bazie zostaną wręczone wyróżnienia Floty Polskiej DN. 

Proszeni są o przybycie: W. Klimaszewski, J. Fabisiak, A. Potejko, M. Gigielewicz, J. Kamiński, M. Konarzewska, M. Stefaniuk.

Zapraszamy również wszystkich zawodników, rodziców i przyjaciół!

DN

Zajęcia grupy Cadet

Najbliższe zajęcia grupy Cadet:

  • czwartek 15:30
  • piątek 15:30
  • sobota 11:00
  • niedziela 11:00

Proszę na każde zajęcia mieć ze sobą obuwie i strój do biegania.

Najbliższe treningi grupy C

Mając na uwadze większą efektywność treningów na wodzie trener Grisza podzielił grupę C na:

C1 - i są to Zosia Kuszewska, Antosia Dziekańska, Nikodem Machejko, Piotr Kostrzewa, Karol Kostrzewa, Olek Zajączkowski i Kostek Rogalski

oraz grupa C2 - czyli pozostałe dzieci tj. Marek, obie Maje, Nikodem, Weronika, Staś i Krzyś ...
Ponieważ pogoda nam sprzyja oczywiście kontynuujemy żeglowanie
- terminarz zajęć, po uwzględnieniu prognoz pogodowych na ten tydzień, wygląda następująco:

czwartek godz. 15.30 - C2
piątek godz. 15.30 - C1
sobota godz. godz. 10.00 - C1
niedziela godz. 10.00 - C2 
grupa B - sobota, niedziela godz. 13.00

pomyślnych wiatrów:-)

2