Bazo-Klub czyli Giżycka Grupa Regatowa druga w Polsce !!!!

foto Laser

Ministerstwo Sportu i Turystyki opublikowało klasyfikację sportu dzieci i młodzieży za rok 2017, na którą składały się wyniki z mistrzostw Polski - młodzieżowych, juniorów, juniorów młodszych i międzywojewódzkich mistrzostw młodzików.

Międzyszkolna Baza Sportów Wodnych – Uczniowski Klub Żeglarstwa Regatowego „Niegocin” zajął w rankingu klubów żeglarskich historyczne – 2 miejsce, gromadząc 174,5 punktów.

Pozwoliło to także zająć 147 miejsce na 3653 wszystkich klubów w kraju.

 Wyniki:

1.  SKŻ Sopot                            227,50 pkt.

2.  MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko   174,50                                                                                                                                  

3.  MKS Dwójka Warszawa            162,00                                                                                                                                  

4.  KS Baza Mrągowo                   152,00                                                                                                                                

5.  YKP Gdynia                            151,00                                                                                                                                  

6.  Gdański KŻ Gdańsk                  113,00                                                                                                                                  

7.  AZS OŚ. Poznań                     109,00                                                                                                                                  

8.  KS Spójnia Warszawa              108,50                                                                                                                              

9.  CHKŻ Chojnice                      104,00                                                                                                                                  

10. Olsztyński Klub Żeglarski        104,00

Na sukces zapracowali:

 Borkowska Hanna               1,00 pkt.                                                                                                                                        

 Cituk Jędrzej                     9,00                                                                                                                                              

 Cituk Lena                        2,00                                                                                                                                      

 Daniszewska  Magdalena     5,00                                                                                                                                    

 Dobosz Jan                       2,50                                                                                                                                      

 Dziąba Amelia                   14,00                                                                                                                                  

 Fabisiak Joanna                 9,00                                                                                                                                      

 Fedyk Martyna                  5,00                                                                                                                                              

 Fenko Daniil                      3,00                                                                                                                                          

 Fuk Jan                           1,00                                                                                                                                    

 Ignaciuk Szymon               5,00                                                                                                                                            

 Kamiński Jakub                  9,00                                                                                                                                  

 Karbownik Kacper              1,00                                                                                                                              

 Klimaszewski Wojciech        8,00                                                                                                                                          

 Kluk Jakub                        3,00                                                                                                                                  

 Konarzewska Maria             6,00                                                                                                                                      

 Konarzewski Stanisław        6,00                                                                                                                                      

 Kuszewski Paweł                1,50                                                                                                                                        

Ligęza Bartosz                   2,50                                                                                                                                        

Niezbecka Martyna             1,00                                                                                                                                        

Nowicka Martyna              11,00                                                                                                                                        

Potejko Amelia                   7,00                                                                                                                                      

Rogalska Julia                    8,00                                                                                                                                              

Sawicki Konstanty              7,00                                                                                                                                            

Siedlecki Mateusz               1,00                                                                                                                                              

 Skórnóg Magdalena             6,50                                                                                                                                        

Stemplewski  Kamil              1,00                                                                                                                                              

Szmit  Filip                        7,50                                                                                                                                                

Szukajt Kacper                   2,00                                                                                                                                  

Trajnowicz Tomasz             5,00                                                                                                                                              

Urban Maria                       9,00

….. i trenerzy: Mirosław Ambroch, Cezary Borkowski, Bogdan Dziekański, Tomasz Jaworski, Marcin Panaś i Barbara Ramotowska                       oraz  R O D Z I C E . ... i wszyscy, którzy wspierali działania w różnej formie........ w tym samorządy Powiatu Giżyckiego i Gminy Miejskiej Giżycko.....

FERIE C.D.

Witam,

W poniedziałek (29-01) spotykamy się na sali gimnastycznej o godz. 10.00

Dotyczy wszystkich grup optymist (A,B,C i D).

Pozdrawiam,

B.D.

Laser trening

Zajęcia od poniedziałku do piątku
Godz 10 00 sala zse
Niedziela basen godzina 11 15
Pozdrawiam

CADET II TYDZIEŃ FERII

W II tydzień ferii spotykamy się tradycyjnie na sali ZSE

Zajęcia od poniedziałku do piątku rozpoczynają się o godz. 10.00

ZAPRASZAM trener Tomek

Piątkowe zajęcia

Zapraszamy wszytskich zawodników klasy Optimist: gr A, B, C, D i Ice-Opti na jutrzejsze zajęcia w siedzibie MOPR. Zostaniecie przeszkoleni przez profesjonalnych ratowników w zakresie bezpieczeństwa i udzielania pierwszej pomocy.

Zbiórka w bazie 09:30

Zapraszamy!

index

Ferie CADET

Przypominam o zajęciach Feryjnych na sali.

Jest zmiana w I tygodniu spotykamy się

WTOREK I ŚRODA godz 10.00

ZAPRASZAM Trener Tomek

Przed nami nowy sezon

i wiele organizacyjnych zmian, porządkujemy więc różne klubowe sprawy.
Poniżej jest do pobrania deklaracja członkowska. Proszę rodziców (zawodników) o pilne wypełnienie tych deklaracji.

Jednocześnie zobowiązuję Trenerów (w swoim i Wojtka Cabana imieniu) do zadbania by wypełnione deklaracje ich zawodników znalazły się najpóźniej w terminie do 15 lutego br. w bazowej kancelarii.

Zajęcia ICE-OPTI

Zajęcia w ferie od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-14:30

*w przypadku jakichkolwiek wyjazdów godziny mogą ulec zmianie o czym będziecie poinformowani

Jutro tj. wtorek planujemy wyjazd na narty do Okrągłego.

Zbiórka na bazie 8:30.

Proszę zaopatrzyć się w prowiant i ciepłą herbatę.

Obowiązkowe kaski.

Koszt: najlepiej zabrać ze sobą 100 zł (tak żeby starczyło na wypożyczenie sprzętu i karnety).

469efe7f-9ee4-413f-9f00-fffba826027f

W środę jedziemy na basen do Mikołajek.

Zbiórka na bazie 8:30

Koszt: dzieci do 14 lat 18 zł, powyżej 36 zł/1,5 h   każde rozpoczęte następne pół godziny 5 zł

Pozdrawiam

Basia Ramotowska

FERIE ZIMOWE TYDZIEŃ PIERWSZY

sanki

Witam, 

Plan wygląda następująco:

Poniedziałek: sala gimnastyczna  10.00-13.00 gr.B

                  baza                    13.30-15.30 gr.C+D

Wtorek:       sala gimnastyczna  10.00-12.00 gr.C+D

                      baza                    12.30-15.30 gr.B

Środa:        sala gimnastyczna  10.00-13.00 gr.B

                     baza                    13.30-15.30 gr.C+D

Czwartek:   sala gimnastyczna  10.00-12.00 gr.C+D

                baza                     12.30-15.30 gr.B

Piątek:       sala gimnastyczna  10.00-13.00 gr.B

                baza                    13.30-15.30 gr.C+D

Sobota: TO BE CONTINUED ...

:-)

B.D.

ice opti

Bal Żeglarski 2018

Zaproszenia do nabycia w Kancelarii Bazy - 150 zł./os.

Bal