Grupa D i B2

Hej młodzieży!

Zajęcia w tym tygodniu wyglądają następująco:

wtorek (3.07)

gr. D  10.00 - 13.00

gr. B2 13.30 - 16.30

środa (4.07)

gr. D  10.00 - 13.00

gr. B2 13.30 - 16.30

czwartek (5.07)

gr. D  10.00 - 13.00

gr. B2 13.30 - 16.30

Pozdrawiam,

B.D.

Ahoj, Laserowcy!

Koszt udziału w treningowo-startowym "tournee" po wybrzeżu to 70 zł / doba - ponieważ uczestniczycie w nim w różnych konfiguracjach osobowych, każdy sam rozlicza się z trenerem gotówką (koszt całego wyjazdu to 16 x 70 tj. 1120 zł).

Startujecie do Górek Zachodnich w niedzielę 1.07 o godz. 9.00 - z Bazy oczywiście :-)
Życzę powodzenia!!

Najmłodsi optimisciarze

Ze względu na sprawy osobiste jutrzejsze i piątkowe zajęcia nie odbędą się.
Trener Rafał

Laser trening/Gdynia

Trening sobota godz 10 00 pakowanie po treningu

Gdynia koszt 210zł wpisowe we własnym zakresie.

Wyjazd do Gdyni 24.06 godz.9 00

pozdrawiam

CADET

Dziś 20.06.2018r. w sali MBSW o godz. 18.30 zapraszam na zebranie poświęcone zgrupowaniu w Krynicy.

Pozdrawiam trener Tomasz Jaworski

Najmłodsi Optimiściarze

Zajęcia podczas wakacji będę odbywały się w środy,czwartki i piątki od 09:30 do 12:00 w terminie:

27.06

28.06

29.06

11.07

12.07

13.07

08.08

09.08

10.08

15.08

16.08

17.08

Trener Rafał

Puchar Trzech Ryb po raz czterdziesty!

2

I po regatach ...

W tegorocznej (40!) edycji Pucharu Trzech Ryb wiatr okazał się kapryśny, przeprowadzono cztery wyścigi w czterech grupach, w niedzielę nie udało się nawet zejść na wodę ... przynajmniej nie po to by żeglować :-)
A i tak było wspaniale, dzieci się nie nudziły a rywalizację regatową wygrali najlepsi!

1

W grupie B ścigało się 225 zawodników, oto podium:

1. Alicja Tutkowska YK Stal Gdynia
2. Maja Kwiek WTW Warszawa
3. Oskar Wielczyk MOS SSW Iława

W klasyfikacji dziewczynek pierwsza trójka to:

1. Alicja Tutkowska YK Stal Gdynia
2. Maja Kwiek WTW Warszawa
3. Natalia Chojnowska MOS SSW Iława

do lat 9 – klasyfikacja dziewczynek:

1. Agata Koropecka YKP Stal Gdynia
2. Emilia Paszek KS AZS Gdańsk
3. Maja Komorowska OPTI Gdynia

do lat 9 – klasyfikacja chłopców:

1. Iwo Dudek YKP Gdynia
2. Filip Bil Stal Gdynia
3. Wit Dmuchowski MOS SSW Iława

W grupie A rywalizowało 89 zawodników, na podium stanęli:
open:
1. Ignacy Oźminkowski KS Spójnia Warszawa
2. Gustaw Kwiek KS Spójnia Warszawa
3. Joanna Cymerman UKS Barnim Goleniów

w klasyfikacji dziewczynek zwyciężyły:
1. Joanna Cymerman UKS Barnim Goleniów
2. Ewa Lewandowska KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Alicja Przybyłek AZS Poznań

Pierwszy sobotni wyścig (i jak się później okazało - ostatni) był wyścigiem o nagrody ROOSTERA, ufundowane przez firmę SYSTEM-K, oto zwycięzcy:
Ignacy Oźminkowski KS Spójnia Warszawa
Maja Kwiek WTW Warszawa
Alicja Michalewska MOS SSW Iława
Lidia Łukasik UKS "Żegluj" Lublin

Ponieważ była to czterdziesta edycja Pucharu Trzech Ryb to specjalne nagrody czekały na zawodników sklasyfikowanych na 40 pozycji w grupie A i grupie B. Przez wiele lat regaty te odbywały się pod szyldem działających w Giżycku Zakładów Rybnych – pomysłodawcami regat byli Tadeusz Niewiadomski - Prezes Dojrzewalni Serów i nieżyjący już Wojciech Czałbowski - Dyrektor d/s finansowych Zakładów Rybnych w Giżycku. Dzisiaj nagrody z rąk właśnie Tadeusza Niewiadomskiego oraz Mikołaja Czałbowskiego (wnuka Wojciecha) otrzymali:

w grupie A - Jan Witkowiak YKP Gdynia 
w grupie B - Filip Marjański KS AZS AWFiS Gdańsk

Najmłodszą zawodniczką regat była sklasyfikowana na pozycji 99. Emilia Paszek KS AZS AWFiS Gdańsk a najmłodszym zawodnikiem (na miejscu 131) Mikołaj Łukasik UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN. Upominki czekały jednak również na pięcioro pozostałych ośmiolatków:

Weronikę Grala MBSW/UKŻR Giżycko

Alicję Saj Yacht Klub Stal Gdynia

Miłosza Ciechanowicza MBSW/UKŻR "Niegocin" 

Norberta Herba Yacht Klub Stal Gdynia

Zofię Kuszewską MBSW/UKŻR "Niegocin"

Najdalej do Giżycka miał Klub Żeglarski Nysa, który przywiózł do nas czworo zawodników!

A najliczniejszym klubem oczywiście był YKP GDYNIA – w Pucharze Trzech Ryb rywalizowało 27 zawodników!

Czekała na nich sporych rozmiarów skrzynia z owocami :-)

Laureaci konkursu budowlanego to:

- Mikołaj Strupiński, Michał Ciechanowicz, Miłosz Ciechanowicz i Kostek Rogalski za "Wieżę Śmierci"
- Bartek Skórnóg, Franek Fuk, Staś Bitel oraz Marcin Sokół za “Zamek Królewski”
- Miłosz Ciechanowicz za “Bunkier” 

To była piękna impreza - wsparcia przy organizacji Pucharu Trzech Ryb udzielili nam:

Miasto Giżycko
Powiat Giżycki
MAZURSKIE SĘKACZE
MONA-KONTRA
JSail
SYSTEM-K
ŻAGLOWNIA PANAŚ
TAWERNA MARINA
OTAF FABISIAK
AZS WILKASY
KASIA I KRZYSZTOF SZWEJK
PIOTR TRAJNOWICZ

Serdecznie, bardzo serdecznie dziękujemy!

Specjalne, gorące podziękowania składamy również:

- ZESPOŁOWI SĘDZIOWSKIEMU i ZESPOŁOWI PROTESTOWEMU

- OBSŁUDZE TECHNICZNEJ REGAT

- FIRMIE UPWIND

- ZAŁODZE EKOMARINY

- STOWARZYSZENIU AKTYWNE SPYTKOWO

- MŁODYM WOLONTARIUSZOM Z GIŻYCKIEJ GRUPY REGATOWEJ

- WOLONTARIUSZOM ZE SPECJALNEGO OŚRODKA SZKOLNO-WYCHOWAWCZEGO W GIŻYCKU

- MARIUSZOWI KLUK

- CZŁONKOM MIEJSCOWEGO KLUBU OSZALAŁYCH RODZICÓW

Pracować z Wami to ogromna przyjemność - jesteście Wspaniali!

Ps. Swoją drogą zdecydowanie przesadziliśmy z gościnnością - rozumiem, że naszym gościom oddaliśmy serca ... ale podium? :-)

Młode Leszcze w akcji !!!

IMG_20180612_165231_BURST003

CADET REGATY

W czwartek 14.06. 2018r. o godz. 17.30 pakowanie sprzętu.

Regaty w Piszu od 15.06 do 17.06 (w zawiadomieniu wdarł się błąd)

Wyjazd z pod Bazy w piątek 7.00