Z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Trenerom i Pracownikom
Międzyszkolnej Bazy Sportów Wodnych

22473645_527485127592505_1784401445_o

Laser Trenig

Sobota godz. 11 00

Przychodzimy bez rzeczy do pływania i koniecznie w kurtkach niebieskich  GGR.

Będziemy uczestniczyć w imprezie na Krzyżu Brunona.

pozdrawiam

Bojerowcy!

Przypominam o płatności składek na nadchodzący sezon 2017/2018.

UWAGA: W nadchodzącym sezonie płatności można dokonywać jedynie na konto bankowe SFPDN.

Wysokość składek jest następująca:

  • seniorzy - 100 zł,
  • juniorzy - 80 zł,
  • juniorzy młodsi - 80 zł,
  • ice opti - 60 zł,
  • składka dla nieaktywnych członków SFPDN - 40 zł. (Składka ta uprawnia do jednego startu w regatach w danym sezonie). Proszę aby przypominać o tym bojerowcom, którzy być może o tym nie wiedzą, a chcieliby raz w sezonie "się ścignąć".

Nr konta, na który należy dokonać wpłaty:

38 1240 2265 1111 0010 7566 5697

Konto: Stowarzyszenie Flota Polska DN

Adres: ul. Żeglarska 6, 10-160 Olsztyn

W tytule przelewu proszę wpisać: Imię i nazwisko oraz numer startowy. Jeśli płacimy zbiorczo za kilka osób, to trzeba podać personalia i numery WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW.

UWAGA: termin płatności składek mija 31. października. Terminu warto dotrzymać, bo jego przekroczenie skutkuje podniesieniem składki o 50%.

Jesienny Piknik Żeglarski

W sobotę - 14.10 jedziemy tradycyjnie do Rynu.

Zbiórka - godz. 9.30 w Bazie.

Laser Trenig

sobota 11 30

Niedziela wolne

Mistrzostwa Bazy Mrągowo

Pakowanie na wyjazd do Mrągowa grup Optimist w piątek 15:30

Wyjazd w sobotę o godzinie 7:00

Wpisowe do regat 55 zł i 35 zł dla grupy C.

Pozdrawiam

Basia Ramotowska

Laser Mistrzostwa Województwa

Pakowanie piątek godzina 16 00 wyjazd do Olsztyna pod opieka Andrzeja Siedleckiego .

Regaty odbędą sie w sobotę i niedzielę

Wpisowe do regat 40zł.

Składki klubowe!

pusty-portfel

Uprzejmie przypominam, że zgodnie z kwietniową uchwałą Zarządu (w zakładce 'kontakt') od maja br. miesięczna składka wynosi 50 zł od zawodnika. Część rodziców zapłaciła składki z góry do końca roku korzystając z 10% zniżki, część płaci regularnie co miesiąc lub co dwa miesiące (wówczas po 100 zł) ... ale część nie płaci wcale lub sporadycznie :-(
Dzisiaj zostawię na Bazie skoroszyt z wydrukiem wszystkich wpływów na klubowe konto od 1 stycznia 2017 r., jeśli ktoś ma wątpliwości - proszę o sprawdzenie tam swoich płatności. Składki nie były przyjmowane gotówką.
Po powrocie z mojego urlopu (po 22.10) rozpoczniemy egzekucję zaległych składek
... swoją drogą postaramy się by była ona odpowiednio dolegliwa :-)

Pozdrawiam tymczasem
Prezes

Finał Pucharu Polski Klasy Laser

laser

Za nami żeglarskie show!

Naszym laserowym gościom oddaliśmy serce ... ale nie podium!

To była rywalizacja!

Dziewięć wyścigów, piękne warunki regatowe na Niegocinie i dominacja zawodników Giżyckiej Grupy Regatowej.

W klasie Laser 4.7 Julia Rogalska pierwsza, Tomek Trajnowicz drugi, Kostek Sawicki siódmy,

Wiktoria Gubin - 42, Kuba Kazukiewicz - 43, Hubert Maczyszyn - 50.

W Laserze Radialu bracia Klimaszewscy stanęli na najwyższych stopniach podium

- Stach pierwszy, Wojciech drugi.

Daniil Fenko - 12, Piotr Dąbrowski - 14, Magda Daniszewska - 16, Mateusz Siedlecki - 25, Bartek Guz - 36.

Świetne wyniki przełożyły się na czołowe miejsca giżycczan w Rankingu Pucharu Polski Klasy Laser!

Wojciech, Julia, Tomek i Kostek kilkakrotnie stawali na podium w różnych konfiguracjach!

Brawo! Jesteście wspaniali!

Specjalne gratulacje dla Czarka Borkowskiego ... Trener to się naskakał na podium.

Chapeau bas!

Wyniki: www.gizycko.sailingnet.pl

Było to świetne zakończenie sezonu, po raz pierwszy gościliśmy w Giżycku tak liczne (ponad 120) grono zawodników klasy Laser :-)

Lista podmiotów, osób i firm, którym za wszelką okazaną pomoc baaardzoo dziękujemy, jest długa.

Wsparli nas:

Miasto Giżycko
Polskie Stowarzyszenie Klasy Laser
Powiat Giżycki
LaserPOL
Żaglownia Marcina Panasia
Biłas i Synowie
Jarosław Sulewski
SAILOWNIA
MAJOR Skład Budowlany
INVESTA Centrum Obsługi Inwestycji
AZS WILKASY
Piotr Trajnowicz
Hurtownia BOSS
Hurtownia MONA
Hurtownia Roman Boharewicz
Edward Banasik
OTAF Adam Fabisiak
GERTIS Biuro Turystyki Aktywnej
ORIX-PRINT Łęcki i Wspólnik
PTU Rydzewo Eleonora Nowakowska
EVITA JACHT
YACHT Serwis Sygnowski
RIDERS MARINE
Odysseja Yachts Tomasz Omilian
MARK Tradycyjny Sękacz Mazurski
Krzysztof Cituk
Nadleśnictwo Giżycko

Specjalne podziękowania składamy załodze Portu EKOMARINA Giżycko, Komisji Sędziowskiej, firmie Sailingnet oraz dzielnym wolontariuszom z Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Giżycku (przy organizacji regat pomagali nam Kamil Rydzewski, Jakub Kulewicz, Szymon Serowik, Maciej Kaupa, Krystian Zaburko i Andrzej Stankiewicz) - jesteście niezawodni!

I Wy, Rodzice i Trenerzy Giżyckiej Grupy Regatowej - za Waszą pracę, zaangażowanie, niepowtarzalną atmosferę i cierpliwość do mnie serdecznie dziękuję!

Ps. Mariusz Kluk - Twoje zdjęcia są suupeer!

Grupa C

Ze względu na zwolnienie lekarskie trenera zajęcia grupy C są zawieszone przez najbliższe trzy tygodnie. 

Rafał.