Sobota 11 30

spotykamy się na bazie strój roboczy

wypakowanie sprzętu

Bojerowa niedziela

Memoriał Henryka Aniołkowskiego i Józefa Nowickiego oraz Mistrzostwa Polski Juniora Młodszego w klasie DN - wyniki

Kuba Kamiński do tegorocznych sukcesów dodał brązowy medal MP JM!

Wojtek Klimaszewski drugim juniorem w Memoriale :-)

Propozycja na dzisiejszy piątkowy wieczór

z możliwością nawiązania ciekawych kontaktów z żeglarską amerykańską Polonią :-)

gr. B - 2100 zł
Proszę o wpłaty na rachunek klubu (z uwzględnieniem wpłaconej wcześniej zaliczki) do końca tygodnia,
proszę też o informację kto chce wpłacić gotówką przed wyjazdem, pozdrawiam :-)

Ps. W marcu czeka nas jeszcze koszt ubezpieczenia zawodników, szczegóły będą znane w połowie miesiąca po ukazaniu się stosownej informacji na stronie PZŻ.

I na koniec niestety ważna informacja - zawodnicy, którzy mają nieuregulowane na bieżąco składki klubowe - zarówno na Gardę jak i inne kolejne wyjazdy nie pojadą. Uchwała w sprawie składek jest nadal aktualna. Wszystko jest dostępne w zakładce "dokumenty".

LASER

W tym tygodniu

urlop

pozdrawiam

Lodowy Puchar Giżyckiej Grupy Regatowej w Windsurfingu Śnieżno – Lodowym i Ice Optimist

Zapraszamy do Giżycka.

17 lodowych medali w 14 dni !!!

Od minionej środy 14 lutego do niedzieli na jeziorze Niegocin rozgrywany był cykl głównych młodzieżowych imprez krajowych w żeglarstwie lodowym.

Pierwsi zaczęli młodzi bojerowcy w klasie DN Junior i Ice Optimist. Giżyccy żeglarze nie byli zbyt gościnni dla przyjezdnych dominując Lodowego Optimista tak w konkurencji chłopców jak i dziewcząt. Mistrzem Polski został Mateusz Gigielewicz, drugim wicemistrzem Patryk Chełkowski. Joanna Fabisiak (4 open), Maria Konarzewska i Amelia Potejko zajęły całe podium w „damskiej” konkurencji.

W klasie DN srebro wywalczył Wojciech Klimaszewski co jest jego bardzo wielkim osiągnieciem.

Od piątku z kolei rywalizację zaczęli „deskarze” w klasie Windsurfingu Śnieżno-Lodowego. Tu także nasi zawodnicy zdominowali rywali.          W konkurencji Juniorów złoto zdobył  Michał Warzocha, który w konkurencji Open z Seniorami był trzeci; srebro przypadło zaś Jędrzejowi Citukowi. Kategoria Kobiet Juniorek  to srebro Marii Urban, brąz Martyny Nowickiej. Do tego Maja Cituk „dołożyła” srebrny medal w kategorii Młodziczek.

W swoistym maratonie żeglarstwa lodowego zawodnicy MBSW/UKŻR Niegocin zdobyli łącznie 11 medali. Dodając do tego 6 medali mistrzostw świata i Europy można stwierdzić  że jesteśmy młodzieżową - lodową potęgą w Polsce !!!!!

Zawodników do startu przygotowali: Barbara Ramotowska, Bogdan Dziekański, Marcin Panaś i Mirosław Ambroch.

start

PILNE! LASER ZEBRANIE - TEMAT: PLANY NA SEZON 2018

Witam

Zapraszam na zebranie rodziców i zawodników, które odbędzie się w czwartek 22.02 o godzinie 18 15 w MBSW.
Temat: plany startowe i logistyka wyjazdów.