Laser Trening

Sobota 11 15

Niedziela 11 15

P S o 11 15 pełna gotowość chyba że nie ma wiatru .

pozdrawiam

Grupa C

Trening:
Piątek 16:30 MBSW
Sobota 10:00 MBSW

Grupa C

Trening:
Piątek 16:30 MBSW
Sobota 10:00 MBSW

Laser Trening

Sobota i  Niedziela 11 15

Najbliższy weekend

Basia Ramotowska z grupą OPP A spędza na rywalizacji w Gdyni na Pucharze YKP (siedmiu zawodników, cztery doby, zawodnicy płacą 240 zł + wpisowe, dofinansowanie wyjazdu ze środków klubowych to 1500 zł), a Tomek Jaworski jedzie z trzema załogami klasy Cadet do Zegrza na Puchar Dwójki (sześciu zawodników, trzy doby, zawodnicy płacą 180 zł + wpisowe, dofinansowanie wyjazdu ze środków klubowych to 1020 zł).
Życzymy powodzenia!

RACEBOARD MASTERS WORLD CHAMPIONSHIPS 2017

Już za tydzień w Porcie EKOMARINA Giżycko ruszają Mistrzostwa Świata Raceboard Masters! Ceremonia otwarcia Mistrzostw - 15.05 o godz. 20.00 Na starcie zameldują się zawodnicy z Hiszpanii, Niemiec, Słowenii, Finlandii, Belgii, Łotwy, Argentyny, Czech, Wielkiej Brytanii, Francji, Portugalii i Polski oczywiście :-)
Jak zawsze serdecznie zapraszam wolontariuszy do pomocy przy organizacji Mistrzostw!
Strona imprezy: http://masters2017.raceboard.org/

MŚ

Puchar Polski Centralnej - Zegrze 2017

W Pucharze Polski Centralnej na Zegrzu:
- Julia Rogalska wygrała regaty w klasie Laser 4.7 Dziewcząt (U18 i U16);
- Kostek Sawicki wygrał w klasie Laser 4.7 Chłopców (U18 i U16);
- Wojtek Klimaszewski wywalczył III miejsce w klasie Laser Radial (U19 i U17)
Magda Daniszewska w klasie Laser Radial Kobiet zakończyła regaty na wysokim szóstym miejscu.
Pełne wyniki: http://www.regaty-zegrze.pl/index.php?id=wyniki

k.s.
w.k.

Grupa C

Zajęcia:

Piątek 16:30 MBSW

Sobota 10:00 MBSW

Otwarty !!!

Sezon regatowy 2017 formalnie otwarty.

Sukcesów i pomyślności na trasach zawodów życzy "Kolegium Sportowe" GGR.

o.Dyr.

otwarcie ekomarina

Za nami dwa dni Pucharu Polski Centralnej w klasie Laser na Zegrzu

Jutro - Dzień Prawdy :-)
Na obecną chwilę:
- Julia Rogalska w klasie Laser 4.7 Dziewcząt zajmuje drugie miejsce na remisie punktowym z pierwszą zawodniczką,
- Kostek Sawicki w klasie Laser 4.7 Chłopców zajmuje miejsce trzecie,
- Wojtek Klimaszewski w klasie Laser Radial plasuje się również na miejscu trzecim,
- najwyżej w klasyfikacji Laser Radial Kobiet jest Magda Daniszewska - na miejscu siódmym.
Powodzenia!

IMG_9917