Zajęcia grupy OPP B2

Pod nieobecność trenera Bogdana, zajęcia poprowadzi

trener Rafał Nowicki:

Piątek 15.30 - 18.30

Niedziela 10.00 - 13.45

Laser Trening

Sobota 11 30

niedziela 11 30

Proszę rozpakować sprzęt wcześniej.

Zgłoście się do regat Puchar Arki przez www.upwind24.pl

pozdrawiam

Puchar PZŻ 2018

To był fantastyczny, silnowiatrowy żeglarski weekend!

Aż 22 zawodników Giżyckiej Grupy Regatowej ścigało się w Pucharze Polskiego Związku Żeglarskiego w Krynicy Morskiej!
Filip Szmit startujący z Kubą Gołębiowskim MOS SSW Iława w klasie 420 wywalczyli srebrny puchar - w klasyfikacji Juniorów Młodszych byli najlepsi!
Nowy sprzęt, pod okiem trenera Tomka Jaworskiego, testowali nasi Cadeciarze - Bartek Ligęza z Jankiem Doboszem uplasowali się na wysokim piątym miejscu, Paweł Kuszewski z Kacprem Karbownikiem zajęli miejsce 14 - a w klasyfikacji Młodzików wywalczyli brązowy puchar! Staś Dann z Jakubem Dołubizno zakończyli rywalizację na pozycji 13. Jedyna nasza damska załoga tj. Amelia Siemaszkiewicz z Marysią Kusyk zdobywały w Krynicy swoje pierwsze regatowe doświadczenia.
W najliczniej reprezentowanej klasie - Laser 4.7 mężczyzn (56 startujących) najwyżej uplasował się Tomek Trajnowicz - na miejscu 6, Hubert Maczyszyn zajął miejsce 29 a Konrad Dziąba - 44. Amelia Dziąba startująca w klasie Laser 4.7 kobiet zakończyła regaty na pozycji 15.
W klasie Laser Radial mężczyzn Kostek Sawicki uplasował się na 7 pozycji, Daniil Fenko zajął miejsce 13, Mateusz Siedlecki - 14, Bartek Guz - 35. Filip Zajączkowski, którego czeka jeszcze dużo sportowej pracy, zamknął stawkę zajmując pozycję 43.
Nie zawiodła nas Julia Rogalska, która w klasie Laser Radial kobiet wywalczyła świetną szóstą pozycję - a w klasyfikacji Juniorek wywalczyła brązowy puchar! Nasza tegoroczna maturzystka - Magda Daniszewska swój pierwszy w tym sezonie start zakończyła na miejscu 15.
Świetnie zaprezentowali się Standardowcy - Wojtek Klimaszewski zajął miejsce 5, wśród Młodzieżowców był trzeci a w klasyfikacji Juniorów zdecydowanie był najlepszy. Stach Klimaszewski uplasował się jedno miejsce za bratem :-)
Całą laserową "trzynastkę" trenuje Czarek Borkowski.Brawo!
Gratulacje dla Zawodników i Trenerów! Pełne wyniki Pucharu PZŻ: http://pya.org.pl/polski-zwiazek-zeglarski/page/puchar-pzz-cz2---wyniki/

DSC_0686 (1024x684)
DSC_0690 (1024x683)
DSC_0709 (1024x686)
DSC_0702 (1024x711)

Plan wyjazdów/startów GGR - sezon 2018

Plan nie obejmuje wyjazdów kadrowych i oczywiście jak to z planami bywa - może ulec zmianie :)

Laser Krynica

Zbiórka czwartek 12 30
Koszt 210 wpisowe we własnym zakresie
Pozdrawiam

Zapraszamy do Giżycka na Puchar Trzech Ryb w klasie Optmist gr. A i B! 15-17.06.2018

Zawiadomienie o regatach:

Pracowity czas przed nami!

Jutro na podbój Gdyni wyrusza Basia Ramotowska z dziewiątką zawodników grupy OPP A

KM-z-lotu-min

a już w czwartek na Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego do Krynicy Morskiej jedzie Czarek Borkowski z trzynastką Laserowców oraz Tomek Jaworski z ósemką Cadeciarzy!

Koszt pobytu w Krynicy to 210 zł - gotówką dla trenerów. Przypominam też, że dzisiaj upływa termin zgłoszeń do Pucharu oraz opłacenia wpisowego - każdy z zawodników musi zadbać o to sam.
Powodzenia!

Szanowni Państwo!

470

Poznajcie naszą załogę w klasie 470:
Paweł Grabowski z Pisza i Eryk Martynko z Suwałk - po dwóch treningach w nowej klasie wystartowali w Pucharze Polskiego Związku Żeglarskiego w Krynicy Morskiej i zajęli tam wczoraj czwarte miejsce w klasyfikacji mężczyzn (siódme - open), to świetny prognostyk i fantastyczny początek tej klasy w naszym klubie!! Brawo chłopcy!
Potencjał w tych zawodnikach jest ogromny - Paweł to Mistrz Europy 2016 w klasie Cadet z Balatonu a Eryk to ubiegłoroczny Mistrz Świata z holenderskiego Bruinisse również w klasie Cadet, chapeau bas!

470.2
470.1

Laser Krynica

Termin zgłoszeń upływa 15 maja!

Proszę o zgłaszanie się w terminie w innym przypadku będzie droższe wpisowe https://reg.pya.org.pl/

- pakowanie środa godz 17 30

- jedzie 13 zawodników, potrzebne jest drugie auto do pociągnięcia przyczepy

pozdrawiam

Najmłodsi optimiściarze

Ze względu na zwolnienie lekarskie zajęcia w tym tygodniu się nie odbędą.

Trener Rafał